Наша гордість (призери олімпіад та конкурсів)

Учениця 3 класу Яблонська Яна виборола І місце у Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості , організований освітнім порталом "Алаба" , за роботу "Багатство землі - матері" (2023-2024 н.р. , вчитель Шарун Л.А.)

Учениця 3 класу Войтишина Оксана виборола ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості "Алаба" (2023-2024 н.р. , вчитель Шарун Л.А.)


Учениця 1 класу Козицька Вікторія нагороджена дипломом за І місце у другому Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості "Чарівна осінь" в номінації "Малюнок" (2023-2023 н.р. , вчитель Литвинова Н.А.)

Учениця 5 класу Климчук Юліана виборола ІІІ місце в конкурі читців - декламаторів "Живи , Кобзарю , в пам"яті людській! " (2022-2023 н.р. , вчитель Климчук М.В.)

Учениця 8 класу Ковальчук Катерина виборола І місце в ІІ етапі Міжнародного конкурсу ім.Т.Г. Шевченка та ІІІ місце у ІІІ етапі цього конкурсу (2019 - 2020 н.р., вчитель Мельник О.В.) , І місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з біології (2019 - 2020 н.р. , вчитель Лагнюк Н.С.)

Учениця 7 класу Шульська Яна – ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови (2019 – 2020 н.р., вчитель Мельник О.В.)

/Files/images/Ковальчук К..jpgКовальчук Катерина виборола І місце в ІІ етапі Міжнародного конкурсу ім.Т.Г. Шевченка та ІІІ місце у ІІІ етапі цього конкурсу (2019 - 2020 н.р., вчитель Мельник О.В.) , І місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з біології (2019 - 2020 н.р. , вчитель Лагнюк Н.С.)

Учень 9 класу Климчук Арсен виборов І місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики (2019-2020н.р., вчитель Ярмолюк Є.Т.).

Учениця 9 класу Сеньчук Вікторія ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з біології (2019-2020н.р., вчитель Дідула О.І.).

Учениця 5 класу Шульська Софія ІІІ місце у ІІ етапі Міжнародного конкурсу ім. Т.Г.Шевченка (2019-2020н.р., вчитель Климчук М.В.).

/Files/images/К.О..jpgКлимчук Оксана Переможець конкурсу знавців рідної мови ім П.Яцика 2011р(Ім.), 2014р(ІІм.). Переможець мовно-літературного конкурсу ім.Т.Шевченка 2014р(ІІм.) Переможець ІІ етапу олімпіади з укр.мови та літератури 2012р (Ім.), 2013р (ІІІм.), 2014р (Ім.) Дипломант конкурсу "Напиши листа Тарасу" 2014р.

/Files/images/Cj2QK0E6O6E.jpgКрумшин Олександр Переможець ІІІ етапу олімпіади з фізичної культури 2013 - 2014 н.р.

/Files/images/ма.JPGКімеєва Марія І місце у районному конкурсі читців-декламаторів «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській» 2014р. ІІІ місце у ІІ етапі конкурсу знавців рідної мови ім.. П. Яцика. 2014р. ІІ місце в обласному конкурсі читців - декламаторів творів Т.Шевченка від районного відділу культури - 2015

/Files/images/мар.JPGСтаніславчук Мар'яна Конкурс читців - декламаторів творів Т.Шевченка 2009р (ІІІм.)/Files/images/ф.JPGФерчук Марія ІІ етап конкурсу - захисту робіт МАН 2012р. - ІІ місце, 2013р. - ІІ місце. ІІ етап конкурсу знавців рідної мови ім.П.Яцика 2011р. - ІІ місце./Files/images/т.JPGХмарук Тетяна Переможець ІІ етапу олімпіади з укр.мови та літератури 2006 - 2007рр/Files/images/н.JPGЧукась Наталія Переможець ІІ етапу олімпіади з укр.мови та літератури 2008 - 2009 н.р.

Кiлькiсть переглядiв: 1248

Коментарi

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Травень 2024 Наступна
ПВСЧПСН
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031